fbpx

Fiyatlar

İzotomi Paketleri niteliklerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır.

Envanter

Envanter paketi on-line olarak uygulanan bir test ve yaklaşık olarak 60 ile 68 sayfa aralığındaki bir rapordan oluşmaktadır. Sadece rapor içeriği teslim edilmekte, içeriğe ve yorumlara ilişkin ek bilgi paylaşılmamaktadır.

Yalın Paket

Yalın paket envantere ek olarak yapılan iki görüşmeye dayanmaktadır. Bu süreç sonunda kişiye özel envanter bilgilerine ek olarak uzman görüşlerini kapsayan detaylı izotomi raporu gönderilir. Öğrencilere, ailelere ve meslek sahiplerine en çok tavsiye ettiğimiz ürünümüz budur. Bunun sebebi ekonomik olması ve sonuçlarının etkin olmasıdır. Bu çalışma özellikle bireyin kendini tanımasını, ne istediğini fark etmesini, mesleki konularda karar almasını ve hedef odaklı bir hale gelmesini kolaylaştırır.

Artı Paket

Yalın Paket’e ek olarak aile ve uzman görüşmesini kapsar. 1 saate yakın süren bu görüşmede aile gencin izotomi raporu ile ilgili daha detaylı sorularını sorabilir, meslek seçimi ile ilgili bundan sonraki süreci nasıl yönetecekleri hakkında daha net mesajlar alabilir.

Kariyer Yolu

Yalın Paket raporu sonrası İzotomi uzmanıyla 5 adet öğrenci koçluğu seansını kapsar. (Bu seanslar öğrencinin inançlarını ve isteklerini güçlendirme amaçlı yapılmakta olup, başarı, mutluluk ve motivasyonunu artırmaya yöneliktir. Genellikle öğrencinin sınav senesinde tercih edilmektedir.)