fbpx

BUKET ÖZBEK

1977 doğumlu olan Buket ÖzbekAkdeniz üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Klasik Arkeoloji bölümü mezunudur.  Mezun olduktan hemen sonra özel sektörde, Müşteri İlişkileri yönetimi, Yazılı İletişim Uzmanı ve İnsan Kaynakları ve İdari işler uzmanı olarak uzun yıllar çalışmıştır.

2015 yılında başladığı Sola Unitas Akademi’nin Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı temel koçluk eğitimlerini, öğrenci koçluğu ve İzotomi eğitimlerini tamamlamış olup, Sola Unitas Akademi de NLP Practitioner ve Master Practitioner eğitimlerini tamamlamıştır. 2016’dan bu yana Öğrenci Koçluğu ve İzotomi Analistliği ile birlikte genç bireylere, kendilerini yakından tanıyabilmeleri, sorumluluklarının bilincinde hedef koyup çalışma azmini yakalamaları ve meslek seçimi aşamasında koçluk yapmaktadır.

Aynı zamanda iki farklı Anaokulunda 0-6 yaş dönemi çocukların psikolojik gelişimlerine katkı sağlama amaçlı Ebeveyn Koçluğu yapmaktadır.

Duymaya Hazır mısın? İsimli kişisel gelişim üzerine yazılmış kitabın yazarıdır. Yerel gazete ve dergilerde kişisel gelişim üzerine köşe yazıları yazmaya devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk annesidir.