fbpx

AYÇA AYTAÇ

Pazarlama iletişimi sektöründe 20 yıl çalıştı ve çeşitli üniversitelerde 21. yüzyıl yetkinliklerini kullanarak eğitimler verdi. 2015 yılında Sola Unitas Akademi’de Temel Koçluk Eğitimi’nin ardından, Öğrenci Koçluğu ve Yönetici Koçluğu eğitimlerini tamamladı. “Society of NLP Licensed Practitioner of NLP Programming, Motivational Coach” eğitimlerini, sonrasında da Paul Ekman International’ın “Emotional Skills and Competencies” ve “Evaluating Truthfulness and Credibility” eğitimlerini tamamladı.

Üyesi olduğu ICF ve PWN İstanbul’da sırasıyla Pazarlama Komitesi ve Mentorluk Komitesinde aktif olarak çalışıyor. Ayrıca, Üsküdar Amerikan Lisesi’nden Yetişenler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği ile Kariyer ve Mentorluk Komitesi Başkanlığını yürütüyor, İTÜ Mezunlar Derneği Mentorluk Projesinde ise üniversite öğrencilerine mentorluk yapıyor.

Şu anda, ICF akredite ACC ünvanlı koç olarak koçluk çalışmalarını yürütürken, okullara ve kurumlara yönelik, ağırlıklı olarak gençler ve ebeveynlerle ilgili çeşitli konu başlıkları altında, 21. yüzyıl yetkinlikleri de dahil olmak üzere, seminer ve atölye çalışmalarına devam ediyor. İzotomi Sertifikalı Analist olarak, öğrencilerin meslek seçimlerine yönelik görüşmelerini gerçekleştiren Ayça Aytaç, üniversite öğrencisi bir erkek çocuk annesi ve bir seyahat tutkunu.